אלכסנדר Black היא הראשונה בסדרת הבירות העונתיות שלנו. מקובל באירופה ובארה”ב לעשות בחורף בירה כהה, חזקה יותר באלכוהול עשירה ומורכבת
גם אלכסנדר BLACK ברוח המסורת היא בירה חורפית כהה ומחממת, חזקה ועשירה בטעמי שוקולד מריר ואספרסו חזק. זוהי גרסה משופרת של בירה שלנו שזכתה ב-2009 במקום הראשון בקטגוריית הפורטר בתחרות אתגר הסטאוט. אם תוחזק כראוי בקירור, אלכסנדר בלאק צפויה להתיישן טוב ותמשיך להשביח עם הזמן.

אלכסנדר אמברה היא בירה ממשפחת ה ALE והיא פרשנות שלנו על סגנון בירה כפרי, בלגי צרפתי, שכמעט עבר מן העולם – הסגנון נקרא Bière de Garde, בשנים האחרונות עם החזרה לבירה איכותית באירופה ובארה”ב חזרו לסגנון הזה, ומבשלות בוטיק רבות מציעות פרשנות אישית שלהן לסגנון. צבע הבירה הוא ענברי, ( ענברי בצרפתית = Ambrée ) והוא נובע משימוש בלתתים מיוחדים, קלויים יותר המעניקים לבירה מלבד צבע אדמדם גם עושר טעמים וארומות.

אלכסנדר בלונד היא בירה ממשפחת ה- ALE והיא פרשנות שלנו על סגנון ה- Blonde הבלגי, עם עושר הטעמים והניחוחות, אך בהגשה יותר שתייה ופחות אלכוהולית המתאימה למזג האוויר והטמפרמנט הישראלי שלנו, ל- Blonde שלנו ניחוח פירותי ואיזון מדוייק בין מרירות הכשות למתיקות הלתת.

אלכסנדר Green היא השניה בסדרת הבירות העונתיות שלנו לקראת החגים הבאים עלינו לטובה

הגרין היא בירה כשותית, מקורה בסגנון ה- IPA אבל עם הטוויסט הישראלי שלנו. בגרין הכשות בחזית – ארומה פירותית נפלאה שנפתחת באשכולית, גויאבה, מנגו ופירות נוספים. בטעימה ראשונה מורגשת מתיקות חלקה שממשיכה דרך מרירות אשכוליתית מענגת ומאוזנת היטב בעמוד שדרה מאלטי חלק וברור ובאפטר טייסט ארוך ומריר.